Nowości

Nowości

Lifting i peeling w jednym zabiegu – Tox-Peel Program


Skuteczna alternatywa dla toksyny botulinowej. Już po pierwszym zastosowaniu skóra odzyskuje blask i młodzieńczy wygląd. Mowa tu o Tox-Peel program – kompletnym zabiegu liftingującym i peelingu w jednym. Połączenie aktywnych składników zapewnia silny efekt liftingujący porównywalny z rezultatami zabiegów laserowych. Tox Peel działa na wszystkie aspekty starzenia się skóry, jak wiotczenie, przebarwienia i utrata blasku.

Jak działa Tox-Peel Program?

W trakcie zabiegu stosowane są dedykowane preparaty Cell Fusion C stworzone na bazie Technologii Podwójnego Liposomu, która umożliwia penetrację aktywnych składników w głąb skóry. Każdy aktywny składnik zamknięty jest w liposomalnej otoczce, dzięki czemu uwalniany jest dopiero w głębszych warstwach naskórka, nie ulega rozkładowi na jego powierzchni.
Połączenie kwasów AHA z licznymi peptydami i czynnikami wzrostu gwarantuje głęboką stymulację komórek skóry, wyraźną poprawę jej jędrności oraz napięcia. Składniki aktywne wykorzystywane w Tox Peel Program wnikają głęboko, mocno stymulują skórę do produkcji kolagenu, a jednocześnie nie wywołują podrażnień ani widocznego stanu zapalnego ze złuszczaniem i zaczerwienieniem.

Zalety

Kiedy widać rezultaty?

Składniki aktywne: kwas glikolowy, kwas mlekowy, kwas jabłkowy, papaina, czynniki EGF i FGH, kompleks V-TOX z pochodnymi botoxu, aloes, oczar wirginijski.

Efekty

Stosowanie

Tox Peel Program to zabieg całoroczny. Zalecana jest seria 6 zabiegów w odstępach 7-10 dni, dwa razy w roku.

Zalecenia pozabiegowe

Przez pierwsze 7 dni należy nakładać krem z wysokim filtrem przeciwsłonecznym (SPF 50).

Czas trwania zabiegu: 45-60min

Cena:


Laminowanie rzęs + henna+ Organic Lash Botox – czyli spektakularny efekt bez obciążania i niszczenia naturalnych rzęs.

Zabieg ten jest dedykowany naturalnym rzęsom. Dzięki niemu będą one uniesione, pogrubione, przyciemnione oraz dogłębnie odżywione. Jeżeli masz dość obciążania swoich rzęs sztucznym doczepieniem, codziennym podkręcaniem ich na zalotkę lub powtarzaniem henny co jakiś czas a dodatkowo chcesz je mocno odżywić ten zabieg jest właśnie dla Ciebie.

Na czym polega ten zabieg?

  1. Nieinwazyjny zabieg polegający na podkręceniu rzęs u ich nasady i wymodelowaniu ich kształtu. Jest to możliwe dzięki nałożeniu specjalnych preparatów umożliwiających zmianę struktury rzęs.
  2. Kolejnym etapem jest nanieniesienie preparatu koloryzującego, dzięki większej chłonności rzęs pigment pozostaje na dłużej w ich strukturze.
  3. Następnie dodatkowo zabieg zostaje wzbogacony o BOTOX, to on posiada najwięcej składników odżywczych,regenerujących i wypełniających strukturę naszych rzęs ( keratyna, witaminy, kolagen)
  4. Ostatnim krokiem jest nałożenie oleju keratynowego na rzęsy,który nawilża i uzupełnia utracone proteiny

Zalety zabiegu laminowania rzęs :

Efekty ?

Rzęsy naturalnie podkręcone, nawilżone i błyszczące.Intensywny kolor dzięki wprowadzeniu pigmentu.Efekt ten będzie zachowany przez cały cykl życia rzęsy. Nie wszystkie rzęsy rosną w tej samej fazie , dlatego najmocniejszy efekt będzie widoczny do 6 tyg po zabiegu.

Pielęgnacja po zabiegu:

Przeciwwskazania:


LipoRadioLogie™ VINCI to najnowsze urządzenie przeznaczone do
modelowania sylwetki oraz zabiegów silnie liftingujących skórę posiadające zaawansowane technologie. Innowacyjne połączenie najbardziej skutecznych technologii wpływających na redukcję tkanki tłuszczowej, niwelowanie cellulitu oraz regenerację włókien kolagenowych.

LipoRadioLogie™VINCI posiada:

LipoRadioLogie™ VINCI posiada w swoim wyposażeniu aż 4 różne
głowice zabiegowe
 dzięki czemu możemy idealnie opracować wszystkie
partie ciała a także twarz, szyję i dekolt.

Dzięki zastosowaniu bipolarnej fali radiowej jesteśmy w stanie opracowywać nawet głębokie struktury skóry właściwej, a nawet tkankę tłuszczową. Podczerwień oraz światło LED idealnie podgrzewa fibroblasty i wpływa na szybszą syntezę kolagenu i elastyny.
Pobudza krążenie krwi, a co za tym idzie przyspiesza metabolizm komórkowy i doprowadza do lepszego dotlenienia oraz odżywienia komórek /tkanek. Synergiczne działanie zassania oraz masażu mechanicznego rolkami, o płynnej regulacji szybkości oraz kierunku działania, dodatkowo drenuje tkanki odprowadzając tym samym toksyny do węzłów chłonnych oraz wpływa na wygładzenie powierzchni skóry i eliminację cellulitu. LiporadioLogie Vinci to bezpieczny zabieg, umożliwiający osiągnięcie rewelacyjnych efektów w krótkim czasie.

Efekty zabiegu:

Przeciwwskazania:

Częstotliwość:

Twarz: 8-10 zabiegów 1 lub 2 razy w tygodniu, ciało: 8-16 zabiegów 2 razy z tygodniu.

1 partia 100zł (uda przód, uda tył, pośladki, łydki, brzuch, boczki, ramiona, plecy)

Przy wykupieniu Pakietu 10-ciu zabiegów – 20%!!

Kontakt

Kontakt

Warszawa, ul. Stanisława Herbsta 4
lok.3, klatka B

Tel: +48 695 230 703
e-mail: euforiawaw@gmail.com

Rezerwacja online – Booksy